Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Tepsiler Sirene Maison'da

Tepsiler her evde bulunan hem işlevsel hem de göze hitap eden ürünlerdendir. Misafirler için özel sunumlarda ya da günlük olarak sık sık kullanılır. Tepsiler evin en önemli ihtiyaçlarından biridir. Birden fazla ürünü taşımaya ve pratik şekilde sunum yapmaya yarar. Evde işleri kolay hale getiren ve zamandan tasarruf ettiren ürünlerden biridir. Aynı zamanda göze hitap eden bir tarafı da vardır. Birbirinden farklı modellerde şık tasarımlara sahip tepsi modelleri de bulunmaktadır. Hazırlanan yiyeceklerin, içeceklerin, tabakların ve diğer sofralık ürünlerin taşınmasının yanı sıra masada veya evin farklı konumlarında dekoratif olarak da kullanılır. Siréne Maison’ın farklı malzemelerden yapılan özel tasarım tepsi koleksiyonunu inceleyerek atrzınıza en uygun modelleri seçebilirsiniz.

Her Zevke Uygun Tepsi Modelleri

Tepsilerin kullanım amaçları ihtiyaçlara ve tercihlere göre değişebilir. Mutfakta kullanılan belli başlı tepsi modelleri vardır. Bu modeller dışında dekoratif açıdan göze hitap eden tepsiler de çok amaçlı olarak kullanılabilir. Siréne Maison’ın özel tasarım tepsilerini istediğiniz her alanda kullanabilrisiniz. Dekoratif ve işlevsel tepsiler farklı malzemelerden yapılabilir. Metal tepsiler, ahşap tepsiler, mermer tepsiler, ahşap tepsiler gibi her alanda kullanılabilen ve çok çeşidi olan bir üründür. Renk olarak ise açık, koyu, silver gold, ahşap gibi bir çok seçenek bulunur. Silver metal tepsiler, gold metal tepsiler, siyah tepsiler ve daha bir çok renk seçeneği mevcuttur. Düz tepsiler dışında ayaklı tepsi modelleri de dekoratif analmda sık sık kullanılır. Ayaklı tepsi modellerinden tarzınıza uygun olanı seçerek misafirleriniz için şık sunumlar hazırlayabilirsiniz. Evinize uygun tepsi seçerken daha düz model ve renkleri ya da daha detayları olan motifli tepsileri tercih edebilirsiniz. Dikdörtgen tepsi modelleri, yuvarlak tepsi modelleri, kare tepsi modelleri gibi farklı şekilde tepsiler de bulunur. Motif detaylı ya da geometrik detaylı tasarımlara sahip tepsiler de mevcuttur. Daha modern ve sade sevenler için ise mermer tepsi veya suplalar aynı amaç için kullanılabilir.

Tepsilerin Kullanım Alanları

Elegant, modern, sade, abartılı olabilen her tarza uygun tepsi modellerinin nasıl kullanılacağı kişinin dekorasyon sevkine kalmıştır. Siréne Maison’ın dekoratif ve işlevsel tepsi modellerini evinizin istediğiniz her alanında kullanabilirsiniz. İster sade ve düz renk ister canlı ve desenli tepsiler tercih edin kendi zevkinize göre çok şık sunumlar elde edebilirsiniz. Metal, mermer, ahşap gibi ürünlerden yapılan tepsileri mutfakta, salonda, sofrada rahatlıkla kullanabilirsiniz. Evin her alanında hem yardımcı olurken hem de şık görünümüyle dekorasyonun bir parçası gibi görünebilir. Kahvaltı ve yemek sunumlarında, tek başınıza kahve ve atıştırmalık keyfi yapmak istediğinizde, misafir çay, kahve, çerez ikramlarında farklı tepsi modellerini tercih edebilirsiniz. Dekoratif anlamda göze hitap eden modelleri ise evinizde masa üstünde, sehpa üstünde dekorasyon amaçlı kullanabilirsiniz.

Dekoratif Tepsiler

Dekoratif tepsiler güzel görüntüsünün yanı sıra kullanıma da uygun olabilir. Evin farklı alanlarında mutfakta, yemek masasında, salonda kullanılabilir. Dekoratif tepsiler farklı malzemelerden yapılabilir olabilir. Modern, sade, gösterişli, otantik birbirinden farklı tarzda tepsi arayışınızda Siréne Maison tepsi koleksiyonunu inceleyebilirsiniz. Özel tasarım tepsiler ile farklı bir görünüm sağlamak ve kendi tarzınızı yansıtmak mümkün. Doğal ve sıcak bir görünü sevenler için mermer supla tepsiler ya da ahşap tepsileri tercih edebilirsiniz. Diğer sofra dekorasyon ürünleri ile beraber kullanıldığında masanızda her detay beğeni toplayacak. Daha parlak görünüm sevenler için ise farklı detaylara sahip metal silver tepsi modellerine göz atılabilir. Dekoratif tepsilerde gold ve silver detaylar da kullanılabilir. Gold ve silver detaylı tepsiler ile uyumlu diğer dekorasyon ürünlerini kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Özel Tasarım Tepsiler

Şık ve modern görünümleri ile özgün bir hava katan özel tasarım tepsiler sunduğunuz ikramları da daha özel kılacak. Farklı malzemelerden özel olarak üretilen Siréne Maison özel tasarım tepsileri her tarza hitap ediyor. Klasik, abartılı, sade, elegant tarzlarda zevkinize uyan tepsi modellerimizi inceleyebilirsiniz. Silver ve aynalı özel tasarım tepsiler daha göz alıcı ve dikkat çekici modellerdir. Ahşap oyularak yapılan özel tasarım tepsi ve sunumluklar ise dekorasyonda daha doğal izler taşıyan evler için çok uygundur. Mermer ve doğaltaş özel tasarım dekorasyon supla ve tepsiler ise elegant duruşuyla bir çok kişinin tercihi oluyor.
Yükleniyor...