Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Dekoratif Tablo

Ürün bulunamadı.

Dekoratif Tablolar Sirene Maison'da

Dekoratif tablolar birçok ortamda duvarlara asılarak estetik bir görünüm sağlanır. Her tarza uyabilecek şekilde tasarlanan dekoratif tablo modelleri ortama farklı bir hava katar. Evde salonda, yatak odalarında, mutfakta, çalışma odasında etkileyici tasarımlara duvarlarınızda yer verebilirsiniz. Estetik bir görünüm açısından tasarım olarak üretilen dekoratif tabloları zevkinize göre yerleştirebilir ve evinizde modern bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Dekoratif Tablo Çeşitleri

Siréne Maison’ın farklı ve özel tasarım dekoratif tabloları ile yaşadığınız ortama şıklık katabilirsiniz. Farklı şekillerde ve modellerdeki dekoratif tablolardan evinize en uygun boyutta ve tasarımda olanları seçebilir, duvarlarınızı süsleyebilirsiniz. Dekoratif tablolar yalnızca duvarlara değil komodinlerin, dolapların üstünde de dekorasyonun bir parçası olarak kullanılabilir. Dekoratif tablolar farklı materyallerden üretilebilir. Tasarımlar farklı yüzeyler üzerinde işlenebiliyor. Örneğin kanvas tablolar, mdf tablolar, ahşap tablolar gibi dekoratif tablo çeşitleri bulunmaktadır. Farklı renkler ile yapılan dekoratif tablolar duvarlarla ve eşyalarla kolayca uyum sağlayabilirler. Dekoratif tablolarda görsel tasarımlar ya da fotoğraflar yer alabilir. Bitki motifli tablolar, manzara tabloları veya farklı desenlerden oluşan dekoratif tabloları evinizin her alanında kullanabilirsiniz. Böylece vakit geçirdiğiniz alanları daha anlamlı bir hale getirebilir ve renk katabilirsiniz. Dekoratif tablolarınızı seçerken evinizde yer alan mobilya ve dekorasyon ürünlerinden yola çıkabilirsiniz. 

Dekoratif Tablolar ile Evinize Modern Bir Hava Katın 

Dekoratif tablolarda sanatsal tasarımlar ve farklı renkteki görseller bir arada kullanıldığına ortamda bir uyum sağlanır ve ferahlatıcı bir enerji verir. Hem klasik tarzdaki evlerde hem de spor tarzdaki evlerde uygun modelde dekoratif tablolar kullanılabilir. Dekoratif tablolar çerçeveli ya da çerçevesin olarak kullanılabilir. Bazı tablolar cam ile birlikte çerçevelenirken bazı tablolar doğrudan asılır. Son dönemlerde dekoratif tabloları duvara asmak yerine duvara yaslamak da moda olmuştur. Evinizin yapısına hangi stil uyuyorsa o şekilde kullanarak modern bir izlenim verebilirsiniz. Dekoratif tabloların çerçeveleri de farklı renklerde ve modellerde olabilir. Dekoratif tabloların çerçevelerini de yine evinizin dekorasyonuna uygun şekilde tercih edebilirsiniz. 

Tablo Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tablo birçok evde dekorasyonun önemli bir parçasıdır. Kullanıldığı yerlerin enerjisini değiştirir ve duvarlarda göze hitap eden hareketli bir görünüm sağlar. Fakat her tablo her ortamda kullanılmaz. Dekoratif tabloların ortamlarda olumlu bir görünüm sağlaması için doğru tablo seçimlerini yapmak önemlidir. Yanlış tercihler yapıldığında alanlar karmaşık, göz yorucu, uyumsuz bir alan gibi görünebilir. Bu yüzden evinizin ya da herhangi bir alanın dekorasyonunu birkaç dekoratif tablo ile birleştirmek istiyorsanız öncesinde bazı detayları değerlendirmeniz gereklidir. Dekoratif tablolar seçerken göz önünde bulundurmanız gereken ilk nokta seçeceğiniz tablonun evin genel dekorasyonuna ne kadar uyduğudur. Evinizin sade, klasik bir stile sahip olduğunu düşünüyorsanız uyumlu olarak klasik modelde, zarif tarzda dekoratif tablolar tercih edebilirsiniz. Ya da zevkinize göre doğa manzaralı tablolar, yeşil ve doğa içeren tablolar tercih edebilirsiniz. Yatak odası için genellikle romantik figürlü tablolar ya da sade ve sakin görsellerden oluşan tablolar tercih edilebilir. Çocuk odalarında ise çocukların ilgisini çekebilecek hayvan figürlü, renkli desenli tablolar tercih edilebilir. Son dönemlerde popüler hale gelen yazılı dekoratif tablolar da kullanarak evinize yenilikçi bir tarz katabilirsiniz. Dekoratif tablo alırken nerede kullanacağınızı belirleyip o alandan fikir ve ilham alabilirsiniz. Yatak odası, mutfak, salon, çocuk odası, çalışma odası, ofis gibi alanlarda kullanacağınız dekoratif tablolar o alanın ruhunu yansıtabilir. Örneğin mutfakta çatal bıçak figürleri, meyve figürleri tarzında tasarımlar tercih edilebilir ve uyum yakalanır. 

Tablo Nasıl Asılmalıdır?

Dekoratif tablolar birçok alanda dekorasyonu tamamlamak için eve göre seçilen ürünlerden biridir. Özellikle de oturma odaları için özenle seçilen tablolar bulunduğu yere hoş bir ambiyans verir. Tablolar en uygun yere asarak bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Oluşan bu uyum hem daha modern hem de daha ferah bir görünüm yakalamaya yardımcı olur. Tabloları alanlara yerleştirmeden önce renk, desen ve tarz ayrımı yapmalısınız. Bu özellikler değerlendirildiğinde evinizde veya genel olarak alanlarda tabloları doğru bir şekilde kullanmanıza yarar. Bir sonraki adım ise ölçülerin uyumlu olmasıdır. Tabloların büyüklüğünü odalarınızın duvarlarına uyumlu şekilde tercih etmelisiniz. Tabloların dikkat çekmesini istiyorsanız evin odak noktası nereyse veya hangi duvar ise oraya asarak değerlendirebilirsiniz. Büyük duvarlara tek bir büyük dekoratif tablo kullanmak istemiyorsanız küçük boyutta tabloları takım halinde yan yana kullanarak bir uyum sağlayabilir ve modern modern bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Yükleniyor...