Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Mum & Ev Kokusu

Dekoratif Mum ve Ev Kokusu

Çok eski zamanlarda mumlar yalnızca aydınlatma için kullanılırken günümüzde ev dekorasyonunda en çok aranan eşyalardandır. Bazen loş bir ortam yaratmak için bazen de sadece güzel görüntü için kullanılabilir. Bazı mumlar kokulu özelliğe de sahiptir bu mumlar yakıldığında aromatik bir koku yayar. Mumların birçok farklı çeşidi mevcuttur. Şamdan mumlar, kavanoz mumlar, değişik şekilli mumlar gibi farklı modeller vardır. Yemek masasında, salonda, yatak odasında dekorasyonun bir parçası olarak en şık ürünlerden biridir. Meditasyon yaparken veya spa merkezlerinde de hoş ve rahatlatıcı bir ortam yaratmak için tercih edilir. Siréne Maison’ın birbirinden şık mumları ve etkileyici ev kokuları ile evinizin havası değişecek.

Dekoratif Mumlar

Ev dekorasyonunda yalnızca büyük ve ağır eşyaların önemi yoktur, küçük detaylar da evde bambaşka bir hava yaratmaya yeterlidir. Siréne Maison’ın birbirinden şık ve özel tasarım mumları ile evinizin her odasında modern bir dokunuş olacak. Farklı renklerde ve modellerde tasarlanan dekoratif mumlar evin genel atmosferine ve renk uyumuna göre seçilebilir. Dekorasyon için mum tercih ederken kullanılacağı alanlardan ilham alabilir ve buna göre mum satın alabilirsiniz. Mumların farklı renk ve modellerinin olması kullanım alanlarını da genişletiyor. Odalar dışında banyoda, terasta veya bahçede de uyumlu mumlar kullanarak dekorasyonu zenginleştirebilirsiniz. Evin genel konseptine uyumlu olarak farklı malzemelerden dekoratif mumları seçebilirsiniz.

Dekoratif Mum Modelleri

Dekoratif mumlar birçok farklı ortamda kullanıldığı için neredeyse her alana uygun yapıda mum modelleri bulunmaktadır. Açık ve kapalı ortamların genel tarzına bakaran en uygun Siréne Maison deoratif mumlarını tercih edebilirsiniz. Mumlar dekoratif kupaların içine konur veya farklı malzemeler ile kaplanabilir. Kristal cam kupa mumlar, seramik kupa mumlar, cam kupa mumlar, figürlü mumlar, metal kapta mumlar ve daha birçok çeşitte mumlar bulunur. Son zamanlarda popüler hale gelen gold ve silver detaylı mumlar da ortama etkileyici ve modern bir görünüm katıyor.

Kokulu Mumlar

Mumların dekorasyona kattığı farklı hava dışında ferahlatıcı ve hoş bir ortam sağlayan kokulu özellikte olanları da vardır. Kokulu mumlar farklı aromalarda olabilir. Kahve kokulu mum, vanilya kokulu mum, çiçek kokulu mum gibi her aromada kokulu mum bulmak mümkündür. Kokulu mumlar yakıldığı zaman hem loş bir bir ortam yaratır hem de kokusu ile rahatlatıcı bir etki sunar.

Ev Kokuları

Evin güzel kokması farklı yöntemler ile sağlanabilir. Bunlardan en çok tercih edilenleri ev oda kokularıdır. Ev kokuları farklı biçimlerde bulunabilir. Sprey oda kokusu, çubuklu oda kokusu veya kokulu mumlar ile evin güzel kokması sağlanabilir. Evlerin temiz, düzenli ve şık olmasının dışında güzel bir kokuya sahip olması da önemlidir. Güzel kokular enerjiyi yükseltir ve daha sağlıklı düşünebilmeyi, rahatlamayı sağlar. Hoş kokuların stres seviyesini de azalttığı düşünülür. Farklı tarzlarda ev oda kokuları bulunur. Bunlar tatlı kokular, çiçeksi kokular, odunsu kokular, meyve kokuları gibi farklı türlerdedir. Yorgun bir günün ardından eve geldiğinizde hoş kokular sayesinde rahatlayıp negatif enerjilerden arınabilirsiniz.
Yükleniyor...