Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Runnerlar

Ürün bulunamadı.

Runner Masa Örtüleri

Runner bir masa örtüsü çeşididir. Sofralara serilen normal masa örtülerinin üzerine serilen özel çeşit bir masa örtüsüdür. Runner masa örtüleri son zamanın en popüler ürünlerindendir. Birçok evde ve iş yerinde bu tarz örtülere rastlamanız mümkündür. Runner masa örtüleri, artık birçok evde sunum ürünü olarak kullanılmaktadırlar. Bu masa örtülerinin amacı şık ve güzel bir görüntü oluşturmaktır. Runner masa örtüleri en önemli sofra detayları arasında yer almaktadır. Runner örtüler normal örtülere nazaran daha uzun ve daha dar ürünlerdir. Bu tarz örtüler sofralarında estetik güzelliğe önem veren kişiler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Yeni yeni popüler olan bu masa örtülerinin üzerine genellikle sunum ürünleri ve aksesuarlar konulmaktadır. Şık ve refah bir görüntüye sahip olan bu masa örtüleri genellikle davet sofralarında kullanılır. Pek çok insan bu örtüleri gündelik masalarında kullanmamaktadırlar. Esas kullanım amaçları dekordur.

Runner Masa Örtüleri Nasıl Kullanılır?

Runner masa örtüleri uzun ve dikdörtgen bir yapıya sahiptirler. Çoğu insan sahip oldukları Runner örtüleri yemek haricinde de masada süs oluşturması için kullanırlar. Oldukça modern bir süs ürünüdür. Runner masa örtüleri yalnızca normal örtülerin üzerinde kullanılmaz. Kendileri direkt masa örtüsü olarak kullanılabilirler. Amerikan servis masalarla da uyumlu olmaktadırlar. Runner örtülerin normal masa örtüleriyle kullanılmaları daha iyi olacaktır. Bu sayede bir renk deryası oluştururlar. Ayrıca daha dikkat çekici olmalarını sağlamış olursunuz. Runner masa örtülerinin üzerine çiçek koymanız tavsiye edilir. Çiçeklerle birlikte harika bir kombin oluştururlar. Bu sayede masanızın adeta parlamasını sağlarlar. Runner örtüler, yalnızca bir masa örtüsü değildir. Evinizdeki önemli dekoratif ürünlerden biridir. Sunum esnasında misafirlerinizin beğenisini almanızı sağlar.

Runner Masa Örtüsü Modelleri

Runner masa örtülerinin pek çok modeli vardır. Hepsi göz doldurmaya yeten cinste örtülerdir. Son yıllarda oldukça popüler bir hale gelmişlerdir. Runner masa örtülerinin bazı modelleri şunlardır; tüllü Runner örtüler, saten Runner örtüler ve dantelli Runner örtüler. Bu modellerin her biri masalarınıza bir şıklık katmaktadır. Farklı renkleri ve tarzlarıyla şahane sunum ürünleridir. Misafir ağarlarken Runner örtü kullanmanız sizin misafirinize ne kadar değer verdiğinizi anlatmanın bir yoludur. Bu örtüler ufak dokunuşlar ile masanıza renk katmaktadır. Şahane bir görsel şölen sunan bu örtüler masanızı zengin gösterir.

Farklı Runner Masa Örtüleri

Runner masa örtüleri genelde uzun ve dikdörtgen şekilde olmaktadırlar. Fakat çok daha farklı tasarımlarda hazırlanan şık ve refah masa örtüleri de bulunmaktadır. Bu farklı örtüler eve modern bir görüntü katmaktadır. Kadınların evlerinde kullanmaktan zevk aldığı en önemli dekoratif ürünlerden biri Runner örtülerdir. Bu örtüler tahmin ettiğinizden daha fazla ürün çeşitliliğine sahiptirler. Runner ürünler, normal ürünlerden daha farklı özelliklere sahip olan özel tasarım ürünleridir. En az kumaş masa örtüleri kadar dikkat çekmektedirler. Sofraya ayrı bir şıklık katmaları ne kadar farklı ürünler olduklarını göstermektedir. Kumaştan tasarlanmış olan Runner örtüler evinizdeki bütün mobilyalar ile uyumludurlar. Farklı özelliklere, renklere ve özel dokunuşlara sahiptirler. Bu ürünlerin ücretleri sahip oldukları özelliklere göre değişmektedir.

Runner Örtüler Nerede Kullanılabilir?

Runner masa örtülerinin kullanım alanları oldukça geniştir. Pek çok tarzdaki ve boyuttaki masalara uyum sağlarlar. Runner örtüler; kare, dikdörtgen ya da yuvarlak masaların hepsinde kullanılabilir. Yapıları buna müsait olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu örtüler en çok dikdörtgen masalarda kullanırlar. Çünkü dikdörtgen masalar ile harika bir uyum sağlarlar. Yapıları dikdörtgen masalara daha fazla müsaittir. Dikdörtgen masalar ile dengeli bir görüntüye sahip olurlar. Runner örtüler, normal masa örtülerinden daha ince ve daha uzun örtülerdir. Fakat bazı Runner örtüler, diğer Runner örtülerden de daha uzun ve dardır. Bazı modellerin bu tarz özellikleri bulunmaktadır. Dikdörtgen yapıda masaya sahip olanlar Runner örtülerini dikey veya yatay uzunlukta serebilirler. Örtünün durumu her iki tarz için de müsaittir. Bu örtüler dikdörtgen masaları bir ucundan diğer ucuna kadar kaplarlar. Bu sayede istediğiniz harika görüntüye sahip olursunuz. Kare ve yuvarlak masalarda ise daha titiz ve daha dikkatli davranmak gerekmektedir. Bu tarz masalarda örtünüzü mektup şeklinde katlamalısınız. Bu sayede örtüsünün şekilsiz ve ölçüsüz durmasını engellersiniz.
Yükleniyor...