Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Kaseler

Sirene Maison Kaseler

Sofraların ve sunumların olmazsa olmazı kaseler yemek yemek için veya dekorasyon amaçlı çok fazla kullanılmaktadır. Kaseler bir çok modelde ve türde üretilmektedir. Cam kaseler, porselen kaseler, mermer kaseler, ahşap kaseler gibi farklı çeşitleri bulunur. Siréne Maison’ın özel tasarım kaselerini dekorasyonda ve sofralarınızda kullanabilirsiniz. Dekoratif mermer kaselerimizi gıcalar için de güvenle kullanabilirsiniz. Özel tasarım olan komik mermer kaselerimiz ile evinize modern ve tarz bir hava katabilirsiniz. 

Kase Modelleri Ve Fiyatları

Kaseler evde en çok kullanılan sofra veya dekor ürünlerindendir. Sofrada farklı amaçlar için kullanılabilir. Örneğin çorba kasesi, meyve tabağı, kuruyemiş ve ikram kasesi olarak kullanılabilir. Hem estetik anlamda şık hem de fonksiyonel olan modeller çok sık tercih edilmektedir. Kaseler diğer dekorasyon ürünlerinin bir tamamlayıcısı da olabilir. Örneğin renkli servis tabakları ile renkli kaseler, mermer suplalar ile mermer kaseler gibi eşleştirmeler yapılarak bir sofra bütünlüğü oluşturulabilir. Kaseler keyifle zaman geçirilen sofralarda hem yemeklerin ısısını korur hem de tasarımları ile dekorasyonun bir parçası olarak durur. Siz de hem sofralarınızı modern ve göz alıcı bir hale getirirken yemeklerin tadını çıkarmak istiyorsanız Siréne Maison’ın özel tasarım kase koleksiyonuna göz atabilirsiniz.

Sunumların Bir Parçası Kaseler

Fonksiyonel ve kaliteli olmalarının yanı sıra sofralarda hatta evinizde özgün ve şık bir hava katan kase modelleri ile estetik sunumlar oluşturabilirsiniz. Özel tasarım kaselerin verdiği zarafet ve doğallık diğer ürünler ile de uyumlu dokuları farklı amaçlar için kullanılabilir kılıyor. İster meyve, çikolata sunumu için kullanın ister sofranızda ikramlık olarak kullanın isterseniz de evinizde masanızda veya sehpanızda dekorasyonun bir parçası olarak kullanın. Siréne Maison’da renk renk ve farkllı boyutlardaki kaselerin özel tasarım özgün havası evinize çok yakışacak. Birbirinden farklı modelde porselen, mermer, ahşap kaseleri her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bulunduğu yere sıcaklık katan farklı dokudaki kase modelleri evinizi ısıtacak. Hem göze hitap edecek hem de kalitesiyle kullanırken tereddüt etmeyeceksiniz. 

Doğal Taş ve Mermer Kase Modelleri

Doğal taşların doğal güzelliği Siréne Maison ile evinize taşınıyor. Doğal taşların kendiliğinden var olan birbirinden farklı desenleri ve renk tonları dekorasyonun en özel parçası oluyor. Farklı şekillerde ve boyutlarda tamamen doğal üretilen ve özel tasarım doğal taş kaseler %100 travertenden ya da tamamen doğal mermerden yapılmaktadır. Farklı boyutlarda veya derinlikte kaseler mevcuttur. Sıradan kase modellerinin dışında konik mermer kaselerimiz evinizde hem işlevsel bir parça olacak hem de dekoratif olarak dikkat çekecek. Doğal taş ve mermer kaselerin en yaygın renkleri; beyaz mermer kase, gümüş-gri mermer kase, pempe traverten komik kase, bej mermer kase, siyah mermer kase gibi modeller mevcuttur. Doğal taş ve mermer kase modelleri tamamen doğal olduğu için renkleri ve desenleri her modelde farklı durmaktadır. Bu da tüm ürünlerin eşsiz bir güzelliğe sahip olması demektir. 

Kaselerin Kullanım Alanları

Siréne Maison’ın farklı dokudaki kaselerini nerede isterseniz orada kullanabilirsiniz. Kaseleri isterseniz ayrı ayrı isterseniz takım oluşturarak satın alabilirsiniz. Örneğin gri mermer kaseler ile beyaz mermer kaseleri uyumlu bir biçimde kullanabilirsiniz. Yalnzıca doğal taş olan kaseleri değil diğer tüm kase modellerini birbirleriyle uyumlu bir şekilde kombinleyerek dekorasyonun bir parçası haline getirebilirsiniz. Gıdaya uygun olarak işlenen tüm ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Diğer plastik veya farklı maddelerden yapılan kaseler yerine daha sağlıklı olan mermer veya cam gibi ürünler tercih edebilirsiniz. Kase modelleri bir çok çeşidi barındırır. Bunlar mutfakta, salonda, odaalrda, sofralarda istediğiniz gibi kullanılmaya uygundur. Örneğin mermer kaseleri meyve tabağı olarak kullanabilirsiniz. Ya da salonunuzda şık bir dekorasyon ürünü olarak değerlendirebilirsiniz. Yatak odanızda da yine dekoratif olarak kullanabilirsiniz. 

Her Tarza Uygun Kase Modelleri

Siréne Maison’ın çeşit çeşit renkleri ve farklı malzemelerden yapılan kase modellerinden tarzınıza uygun olan ürünleri seçerek evinizde modern ve özgün bir hava oluşturabilirsiniz. Yalnzıca düz kase modelleri değil özel tasarım elegant izler taşıyan kase modelleri ile eviniz her zamankinden çok daha farklı görünecek. Daha sade ve klasik sevenler için beyaz, gri, siyah ürünler öne çıkmaktadır. Daha renkli ve sıcak bir ortam elde etmek isteyenler için ise renkli kaseler, ahşap kaseler gibi modeller tercih edilebilir.
Yükleniyor...