Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Kokteyl Peçeteleri

Kokteyl Peçete Çeşitleri

Kokteyl peçeteler çok kullanışlı ve elegan görüntüye sahip peçetelerdir. Bu peçeteler sunum aksesuarı olarak kullanılırlar. Genellikle 15 cm çapında, minik boylarda tasarlanmaktadırlar. Bu peçetelerin sunumun kalitesini farklılaştırdığı çok açık bir şekilde bilinmektedir. Kokteyl peçeteler tabak yanına, bardak altına ve servis masasına konabilirler. Kokteyl peçeler her ne kadar genel olarak sunum amaçlı kullanılsa da onların üretim amaçları farklıdır. Kokteyl peçetelerin kullanım amacı adından da anlaşılabilir. Bu peçetelerin kullanım amacı kokteyl olarak servis edilen içeceğin eli soğutmaması veya ısıtmamasıdır. Kokteyl peçeteler bu amacın altında oluşmuşlardır. Kokteyl peçetelerin şık bir görüntüye sahip olması çok önemlidir. Kokteyl peçeteler keten veya polyester kumaşlardan tasarlanırlar. Bu peçetelerin üstündeki işlemeler çok farklı görüntülere ev sahipliği yapabilirler. Kokteyl peçetelerde kullanılan pek çok nakış modeli vardır. Bunlardan bazıları beyaz iş nakışlar, renkli nakışlar, altın yaldızlar ve biye desenli peçetelerdir. Şık bir görüntü elde etmek istiyorsanız bu peçeteleri servislerinizde kullanabilirsiniz.

Kokteyl Sunum Peçeteleri

Kokteyl peçetelerin pek çok farklı modeli bulunmaktadır. Bu modellerdeki nakışlar, peçetenin hangi kumaştan yapıldığı ve nakışların nereye yapıldığı birbirinden farklıdır. Bu peçetelerin üzerlerine çok güzel nakışlı motifler yapılmaktadır. Bunlardan bazıları kelebek motifi, güneş motifi ve çiçek motifidir.
Kelebek Motifli Kokteyl Sunum Peçeteleri: Kelebek motifli kokteyl sunum peçeteleri kahve sunumuna çok fazla yakışmaktadır. Kelebek motifli peçeteler, genelde keten kumaştan yapılmaktadır. Ölçüleri ise 15x15 cm olarak belirlenmiştir. Bu peçetelerin makinede yıkanmasında herhangi bir mahsur yoktur. Makinede 30 derecede yıkanabilirler. Bu peçetenin kumaşı makineye uygun cinstedir.
Sarı İğne Oyası Kahve Yanı Peçeteler: Sarı iğne oyası kahve yanı peçetelerin bir köşesinde adından da anlaşıldığı üzere sarı iğne oyası bulunmaktadır. Bu peçetelerin ölçüsü 15x15 cm’dir. Sarı iğne oyasına sahip kahve yanı peçeteler çok estetik ve narin bir yapıya sahiptirler. Bu peçetelerin kumaş cinsi ödemiş ipeğidir. Yani keten ve pamuk kumaşlardan çok daha farklı bir malzemeden üretilmişlerdir. Bu peçetelerin çamaşır makinesinde yıkanması tavsiye edilmez. Çünkü yapıldıkları malzeme makineye uygun değildir. Bu tarz peçeteler temizlenmek istendiğinde kuru temizlemeye götürülmelidir. Kuru temizlemede yapısına uygun olacak şekilde temizlenecektir. Bu peçetenin pek çok farklı renkte tasarlanmış modelleri bulunmaktadır. Mor, kırmızı ve lacivert renkleri de vardır.
Zikzak Nakışlı Kokteyl Peçetesi: Zikzak nakışlı kokteyl peçeteleri, pek çok ünlü marka tarafından üretilen değerli bir üründür. Bu peçetenin boyutu genel olarak diğerleriyle aynıdır. Yani 15x15 cm boylarında tasarlanmıştır. Bu boy, kokteyl peçeteler için en ideal boydur. Bu peçetenin üretildiği kumaş ketendir. Keten efektli kumaşa sahip olması vesilesiyle kolayca yıkanabilirler. Yani makineden yıkanmalarında herhangi bir mahsur yoktur. Bu peçeteler ütülenerek daha zarif bir görüntüye sahip olabilirler. Bu peçeteler anti bakteriyel özellikli peçetelerdir. Bunu sağlayan etken ise peçetenin %100 mikro pes elyaftan üretilmesidir. Yani bakterilere ve mikroplara karşı oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptirler. Zikzak nakışlı kokteyl peçeteler en çok misafirlere sunulan ikramların yanında kullanılmaktadır. Misafirlerinize zarif, estetik ve şık bir sunum yapmak isterseniz bu peçeteleri kullanabilirsiniz. Özellikle kahve servisinin yanında harika bir görüntüye sahiptirler. Bu peçeteler makinede 40 derecede, hassas yıkama özelliğinde yıkanabilirler.
Başak Model Kokteyl Peçeteler: Başak model kokteyl peçetelerin ebat boyu 15 cm’dir. Bu peçeteler oldukça canlı renklere sahiptirler. Evinizde harika bir aksesuar ürünü olarak bulunacaklardır. Bu peçetelerin farklı farklı renklerde tasarlanmış modelleri vardır. Evde makinede yıkanmaları herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Bedeni 15 olan bu peçeteler gençlere özel tasarlanmıştır. Peçetenin ana rengi ise beyazdır.
Yaprak Model Kokteyl Sunum Peçeteleri: Yaprak model kokteyl sunum peçeteleri harika yaprak desenlerine sahiptirler. Bu desenler peçeteye ışık saçmaktadır. Sunumlarınızda kullanmanız için harika uyumlu peçetelerdir. 6 farklı renkte üretilmiş bu peçetelerin boyutu 15 cm’dir. Ana tema rengi çoğu peçetede olduğu gibi beyaz olarak belirlenmiştir. Bu peçetenin yaş grubu 18 yaş üstüdür. Yani yetişkinlere özel olarak tasarlanmışlardır. Pek çok dekoratif markada bu peçetelere rastlayabilirsiniz. Beden boyutu yine aynı şekilde 15 cm olarak belirlenen bu peçetelerin yaprak motifleri genelde ortalarda yer almaktadır.
Yükleniyor...