Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Mermer Ürünler

Mermer Dekorasyon Ürünleri

Ev dekorasyonunda birçok materyal kullanılmaktadır. Bunlardan biri de şık ve lüks bir görünüm veren mermerdir. Mermerden yapılan özel tasarım ev dekorasyon ürünlerde çok fazla çeşit mevcuttur. Mermer kaseler, mermer sunumluklar, mermer suplalar, mermer şarap ve şampanya soğutucular, dekoratif objeler gibi evde hem kullanılan hem de dekorasyonun parçası olan ürünler mevcuttur. Siréne Maison’da özel tasarım mermer ürünler ile evinize modern bir etki yaratabilirsiniz. Mermerden yapılan dekorasyon ürünlerinin her biri kendine özeldir. Her ne kadar aynı ürünler aynı ölçüde yapılabilse de mermer doğal bir malzeme olduğu için bütün desenleri ve rengi eşsizdir. Bu da mermer ürünleri özel kılan bir detaydır.

Mermer Sunumluklar ve Suplalar

Mermer sunum ve servis tabakları hem fonksiyonel hem de dekoratif ürünlerdendir. Yemek servisinin daha özenli ve şık görünmesini sağlarlar. Özellikle misafir ağırlarken güzel bir görüntüde sunumlar yapmak hem sizi hem de misafirlerinizi mutlu edecektir. Sunum ve sofra düzeni için kullanılan dekoratif mermer ürünler estetik açıdan özel bir görünüm sunuyor. Suplalar ise yemek tabaklarının altına konarak ya da masada tek başına sunumluk olarak kullanılarak değerlendirilebilir. Özel tasarım olan mermer sunumluklar ve suplalar ev, restoran veya otel gibi yerlerde şık ve modern masalar elde etmek için kullanılabilir. Suplaalrın büyüklükleri de modellere göre değişmektedir.

Mermer Kase ve Tabaklar

Dekoratif mermer kase ve tabaklar ev dekorasyonunda ve sofralarda çok estetik bir görünüm sunmaktadır. Mermer kase ve tabakların gıdaya uygun olanları sofralarda rahatlıkla kullanılabilir. Yalnızca dekoratif mermer tabak ve kaseler ise tüm evde ve sofrada dekoratif amaçlı kullanılır. Ancak içine dekoratif amaçlı meyve veya çikolata gibi ürünler konabilir. Mermer kase ve tabaklar diğer dekorasyon ürünleriyle de oldukça uyum içinde kullanılabilir. Mermer dekorrasyon ve sunum ürünleri son zamanlarda çok popüler olmuştur. Siréne Maison’da evinizde istediğiniz alanda kullanıma uygun mermer dekoratif kase ve tabaklar bulabilirsiniz.

Mermer Şarap ve Şampanya Soğutucular

Mermerden yapılan şarap ve şampanya soğutucular hem evlerde hem de restoran ve otellerde kullanılan ürünlerdendir. Mermer olmasının verdiği zarif ve elegant görünümü sofralarınıza yansıtmak için Siréne Maison mermer şarap ve şampanya soğutucuları tercih edebilirsiniz. Özellikle misafirlerinize ikram ettiğiniz içeceklerinizin hem soğuk kalmasını hem de şık bir şekilde sofrada durmasını istiyorsanız mermer şarap ve şampanya soğutucuları tam da size göre. Şarap ve şampanya soğutucularının farklı model ve renkleri bulunmaktadır. Mermer soğutucular, içeceklerin soğukluğunu korumaya yarar. Herhangi bir soğutma cihazına ihtiyaç duymadan doğal etkisi ile içeceklerin soğuk kalması için harika bir alternatiftir. Aynı zamanda evdeki genel dekorasyonun ve sofraların özel bir parçasıdır. Mermer şarap soğutucuların doğru şekilde işe yarayabilmesi için koyulan şarabın öncesinde biraz soğuk olması yeterlidir. Siréne Maison özel tasarım şarap ve şampanya soğutucuları ile evinizde özel bir görünüm yaratın.

Mermer Dekorasyon Ürünleri

Ev dekorasyonunda birçok materyalden oluşan ürünler kullanılabilir. Ahşap, metal, hasır, mermer gibi birçok dekoratif ürün mevcuttur. Dekoratif ürünlerin seçimi tamamen kişinin zevkine bağlı bir tercihtir. Evlerin tarzına uygun dekorasyon ürünleri ile daha estetik ve özenli ortamlar yaratılabilir. Öreğin doğal konseptte bir ev dekorasyonu için doğal taş türlerinden yapılan dekoratif figürler, doğal taş kupalar, doğal taş kaseleri mermer kase ve sunumluklar tercih edilebilir. Özel tasarım mermer dekorasyon ürünleri bulunduğu ortaa daha zarif, doğal ve ağır bir hava katar. Salonda ve oturma odalarında mermer dekorasyon ürünleri çok fazla kullanılır. Mermer renkleri de çeşitlilik göstermektedir. Beyaz ve krem renklerin hakim olduğu bir evin iç dizaynında açık renk mermer dekorasyon ürünleri kullanılabilir böylece bir uyum yakalanır ve ferah bir ortam elde edilir. Koyu renklerin hakim olduğu bir ev dizaynında ise siyah ve gri gibi koyu mermerden yapılan dekoratif ürünler tercih edilebilir. Mermer dekorasyon ürünleri evinizin farklı yerlerinde kullanabilirsiniz. Salonda, yatak odasında, yemek masasında, banyoda, mutfakta birçok farklı şekilde kullanıma uygun ürünlerdir. Mutfakta bir peynir tabağı oluşturabilir ve misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Hem çok şık bir görünüm oluşturacak hem de servis için kullanmış olacaksınız. Banyoda ise mermer bir kaseye ya da suplaya kişisel hijyen ürünlerinizi dizebilirsiniz.
Yükleniyor...