Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Amerikan Servisler

Amerikan Servis Sirene Maison'dan Alınır

Amerikan servisleri aynı zamanda supla oalrak da kullanılabilir. Amerikan servislerin modelleri suplalara göre daha spordur. Sofranızda servis tabaklarının altında kullanarak masanızı şık bir hale getirebilirsiniz. Günlük yemek masasında ya da özel davet yemeklerinde, partilerde, etkinliklerde şık bir sofra düzeni elde etmek için kullanılır. Amerikan servislerin farkı boyut ve model çeşitleri bulunmaktadır. Tekli veya çoklu olarak Amerikan servisi takımları satılabilir. Siréne Maison’ın özel tasarım Amerikan servislerini sofranızda kullanarak herkesden farklı ve modern bir sunum elde edebilirsiniz. Amerikan servisler masa örtüsü üzerine ya da direk masa üstünde kullanılabilir. Amerikan servisler ile sofradaki diğer ürünlerin uyumlu olması masayı daha şık bir hale getirir. Otantik ve modern bir görünüm sağlamak için Amerikan servisler sofralarda tercih edilebilir. Amerikan servislerin farklı renkleri de mevcuttur. Klasik model kullanmak isteyenler için standart kahve tonları tercih edilebilir. Sofrasına renk katmak isteyenler için ise renkli Amerikan servis modelleri doğru bir tercih olacaktır.

Amerikan Servis Modelleri

Amerikan servislerin farklı boyutları ve modelleri mevcuttur. Genellikle yuvarlak şekilde üretilirler ve farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Amerikan servislerin en çok kullanılan modelleri hasır ve jüt Amerikan servisleridir. Bunlar dışında mantar, mdf, sunta gibi malzemelerden de Amerikan servis mdoelleri vardır. Bazı modeller daha inceyken bazıları daha kalın ve tok şekilde tasarlanmıştır. Diğer servis altlıkalrına ve suplalara göre daha spor ve salaş bir görünüme sahiptirler. Bambu Amerikan servisler de doğal bir sofra konsepti yaratmaya yardımcı olur. Amerikan servizler ile sofradaki diğer ürünlerin uyumlu olması masayı daha şık bir hale getirir. Otantik ve modern bir görünüm sağlamak için Amerikan servisler sofralarda tercih edilebilir. Amerikan servislerin farklı renkleri de mevcuttur. Klasik model kullanmak isteyenler için standart kahve tonları tercih edilebilir. Sofrasına renk katmak isteyenler için ise renkli Amerikan servis modelleri doğru bir tercih olacaktır. Amerikan servisler özel günler için tercih edildiğinde bir konsept haline de getirilebilir. Örneğin yılbaşı akşam yemeğinde bu konsepte uygun ürünler ile birlikte sunumlar yapılabilir. Bu tarz sofralar için her renkte Amerikan servisler bulunmaktadır. 

Amerikan Servis Kullanımı

Amerikan servisler sadece özel masalarda değil günlük hayatta kahvaltıda ya da akşam yemeklerinde kullanıma uygundur. Sade ve şık görünüme sahip servisler en basit masalara bile estetik bir görünüm katıyor. Yaygın olarak yuvarlak modeller tercih edilse de kare veya farklı şekilde servis modelleri de bulunmaktadır. Yalnızca sofralarda değil salondaki masanın ortasında veya sehpalarda Amerikan servisler kullanılabilir. Böylece kahve bardakları ve atıştırmalık tabakları gibi gün içinde kullanılan ürünler bu servislerin üstüne konur ve masaya iz çıkmaz. Amerikan servis kullanımı sofrada daha çeşitli ve özenli bir görünüm sağlar. Aynı zamanda kullanılan yemek tabaklarından daha büyük boyutta olduğu için masaya yemek döküldüğünde sofra örtüsünün kirlenmesini de önler. Büyük Amerikan servisler yemek tabakları için kullanılırken daha küçük boyutta olan servisler tatlılar ya da içecekler için kullanılabilir. Yemek fotoğrafı çekmeyi sevenler tarafından da sık sık tercih edilir, estetik bir görüntü sağlar.

Özel Tasarım Amerikan Servisler 

Siréne Maison’da her ürün özeldir. Biririnden şık Amerikan servislerinin de farklı modelleri bulunmaktadır. Diğer özel tasarım sofra koleksiyonları ile birlikte uyumlu ve modern sunumlar yapabileceğiniz Amerikan servislerin farklı renk ve modellerine göz atabilirsiniz. Düz renkler, desenler, nakışlı modeller, hasır ve örme Amerikan servislerden dilediğinizi seçerek tarzınızı masanıza yansıtabilirsiniz. Özel tasarım Amerikan servisler şık ve modern birer ev hediyesi de olmaya uygundur. Amerikan servisleri tercih ederken sahip olduğunuz tabakların boyutlarına uygun modelleri seçmelisiniz. Servis tabaklarının altına koyulacağından tabaklardan daha küçük ya da fazla büyük olmamalıdır. Masaya yerleştirildiği alan sofra düzeni açısından önemlidir. Servislerin genişliği çatal, kaşık, bıçak ürünlerinin yerleştirileceği yere göre hesaplanmalıdır.

Amerikan Servis Nasıl Temizlenir?

Bazı Amerikan servis modellerinin temizlenmesi zor olabilir. Yemek esnasında dökülüp servis aralarına kaçan kırıntıların çıkarılması zor olabilir. Amerikan servisi kumaştan yapıldıysa makinede yıkayarak kolayca temizlenebilir. Eğer ürün hassas ise veya renklerinin solacağını düşünüyorsanız düşük ısıda elde yıkama yapabilirsiniz. Fakat makinede yıkanmaya uygun olmayan yapıda ise nemli bezle silinebilir. 
Yükleniyor...