Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Kristal Cam Ürünler

Kristal Cam Dekoratif Ürünler

Bir ortamdaki dekorasyonun tarzını belirleyen en önemli unsur kullanılan ürünlerdir. Kişinin zevkine ve tarzına göre farklı detaylara sahip dekorasyon ürünleri kullanılabilir. Yalnızca dekorasyon ürünleri ile değil evde fonksiyonel olarak kullanılan ürünler de evin tarzını yansıtmaktadır. Mumlar, bardaklar, tabaklar, tablolar, her biri evin stilinin bir parçasıdır. Evlerde kullanılmak üzere ya da dekoratif amaçlı seçilen ürünlerde farklı materyaller kullanılabilir. Ahşap, mermer, porselen ve cam gibi maddelerden yapılan çeşit çeşit ürünler mevcuttur. Özellikle cam ürünler hem dekorasyonda hem de mutfak ürünlerinde çok fazla tercih edilmektedir. Cam ürünler farklı modellerde, desenlerde olabilir. Cam dekoratif ürünler ve araç gereçlerin de modelleri değişiklik göstermektedir. Özellikle kristal cam ürünler gösterişli ve dikkat çekici ürünlerdir. Kristal cam kategorisinde bir çok ev ürünü bulunmaktadır. Kristal cam bardaklar, kristal cam mumlar, kristal cam kaseler gibi. Siréne Maison kristal cam ürün kategorisine göz atabilirsiniz.

Cam Dekorasyon Ürünleri

Cam, hem sağlıklı hemde kullanışlı bir materyal olması ile bir çok dekoratif üründe de kullanılmaktadır. Cam ürünler hijyenik ve sağlıklı bir kullanım sunduğu için her üründe mutlaka tercih edilmektedir. Cam ürünler farklı boyutlard ve modellerde her zaman şık bir görünüm sağlıyor. Kahvaltılarda eksik olmayan çay bardakları da cam tercih edilir ve cam çay bardakları severek kullanılır. Su içmek için de sağlıklı şekilde suyu muhafaza eden cam suluklar tercih edilir.

Cam Dekoratif Ürün Modelleri

Cam ürünler denildiğinde akıla bir çok seçenek gelmektedir. En basit su bardakları, çay bardakalrı, çay tabakalrı, kaseler, sürahiler, vazolar gibi evde kullanılan birçok ürün camdan yapılır. Camların gerçekten katkı maddesiz olması gerekmektedir. Böylece sağlık açısından tereddüt edilmeden kullanılabilir. Camlar renkli ya da işlenmiş modellerde olabilir. Bardakalrda, dekoratif ürünlerde bu modellere çokça rastlayabilirsiniz.

Kristal Cam Ürün Özellikleri

Kristal cam ürünler normal cam ürünlerden daha farklıdır. Kristal cam deseninin elde edilebilmesi için belli işlemlerden geçirilir. Özel aletlerle kesme, desen verme uygulaması yapılır. Diğer camlara göre daha parlak bir formdadır. Yani kristal cam ürünler elde edilmesi için belli bir zaman harcanır. Genellikle özel koleksiyonlar ya da özel ürünler üretilir. Kristal cam ürünler misafirlerinize özel sunumlar yapmak için çok iyi br seçenektir. Parlak ve dikkat çekici kristal cam modelleri ile şık bir sofra kurabilrisiniz.

Kristal Cam Bardaklar

Kristal cam bardak kategorisindeki çeşitli ürünlere fincanlar, kupalar, sunumluk su bardakalrı, su ve meşrubat bardakları, kadehler ve diğer modeller dahildir. Kristal cam bardakların kendi içlerinde farklı çeşitleri, renk ve moelleri bulunmaktadır. Çay bardağı ya da normal içecek bardağı olarak kullanılabilen seçenekelri yer almaktadır. Modern ve şık bir kullanım sunan kirsital cam bardakların renksiz cam ya da renkli cam gibi modelleri bulunur. Sade veya renkli tarza sahip olanalr kendilerine uygun kristal cam bardak modelini seçebilirler. Kristal cam bardaklar daha çok klasik ve ağır bir hava vermektedir. Bu yüzden daha klasik bir tarza sahip olanlar ve ev dekorasyonu buna yakın olanlar sıradan düz bardakalr tercih etmek yerine kristal cam bardakları tercih ederek bir uyum yakalayabilirler. Kristal cam bardak türleri özellikle çay bardakları takım olarak alınabilir. Diğer ürünler ise takım halinde veya ayrı ayrı olarak kullanılabilir. Takım oalrak alınırsa kullanırken bir bütün oluşturur ve şık görünüm sağlar. Kristal cam bardakların boyutları da modellere göre değişmektedir. Sunum için kullanılan kristal cam bardaklar ile türk kahvesinin yanına su konabilir.

Kristal Cam Mumluklar

Kristal camlar dekorasyonda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle mumlar bir evin her alanında kullanılabilen en önemli dekoratif ürünlerdendir. Kristal cam kavanoz mumlar ortama soft bir görünüm katar ve havasını değiştirir. Kristal cam kavanoz mumların renkli modelleri bulunmaktadır. Siréne Maison’ın rengarenk kristal kavanoz kokulu mumları evinizin enerjisini yükseltecek. Kristal cam kavanoz mumları ister yalnızca dekoratif olarak kullanın isterseniz yakın ve evde loş bir ortam oluşturun. Kristal cam kavanoz mumları farklı boylarda set halinde veya ayrı olarak satın alabilirsiniz. Zevkinize göre boy boy dizebilir ya da farklı köşelerde kullanabilirsiniz. Her renkten birer tane alarak renkli bir görünüm oluşturabilir ya da aynı renkleri alarak bir bütünlük kurabilirsiniz.
Yükleniyor...