Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Keten Sofra Dekorasyon Ürünleri

Sofra tekstilinde çeşit çeşit farklı malzeme veya kumaştan yapılan ürünler mevcuttur. Sofralar ve sunumlar için çok fazla tercih edilen ürün türlerinden biri de keten ürünlerdir. Keten ürünler kullanıldığı yere soft ve doğal bir hava katar. Sade, şık ve otantik bir sunum elde etmek isteyenler keten sofra tekstil ürünlerini tercih edebilirler. Keten ürünler kimi zaman sade olarak kimi zaman da işlemeli, desenli, renkli, motifli tercih edilir. Özel tasarım keten sofra ve dekorasyon ürünlerine Siréne Maison’da ulaşabilir. Sunumlarınızı farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz.

Özel Tasarım Keten Ürünler

Kişiye özel ürünler son yıllarda oldukça popülerdir. Davetlerde, düğünlerde, doğum günlerinde veya özel yemeklerde bazen kişiye özel sofra ürünleri talep edilmektedir. Bunlar runner, masa örtüsü, peçeteler, servis ürünleri gibi masa düzeninin temelini oluşturan ürünlerdir. Bazı kişiler isimlerinin baş harflerinin yazmasını veya farklı kelimeler yazılmasını isteyebilir. Bunun için keten kumaş ürünlerin sütüne nakış yapılır. Yazı dışında özel olarak sitenen şekiller de ürünler üzerine yapılabilir. Sofra tekstilinde en çok kullanılan keten ürünler; runnerlar, masa örtüleri, kokteyl peçeteler, kumaş peçeteler, Amerikan servislerdir. Siréne Maison’ın özel tasarım keten ürünlerinden dilediğiniz modeli seçebilir, misafirlerinize en şık ve modern sunumları yapabilirsiniz.

Keten-Kumaş Peçeteler

Keten peçetelerin her biri özel tasarlanan ürünlerdir. Kumaş ve keten peçetelerin birçok farklı modelleri bulunmaktadır. Keten peçeteler sofradaki diğer peçetelerden farklı olarak kullanılır. Keten veya kumaş peçetelerin kullanımı dekorasyon amaçlıdır. Sofradaki diğer keten ürünler ile uyum yakalarlar ve estetik bir görüntü sunarlar. Diğer runner, amerikan servis veya masa örtüsü de keten tercih edilerek bir takım haline getirilebilir. Keten peçeleter genellikle saf keten renginde krem, beyaz ya da renklendirme işlemleri ile farklı renklerde olabilir.

Keten Kokteyl Peçeteler

Kokteyl peçeteler, masalarda sunum aksesuarları olarak kullanılmaktadır. Özellikle bir davet yemeği verildiğinde ya da özel bazı zamanlarda sunumlara renk katarlar. Kokteyl peçeteler masada farklı şekillerde kullanılabilirler. Bardakların ve kadehlerin altında, tabakların yanında, küçük ikram kaselerinin altında, çatal kaşık takımının yanına konabilirler. Genel olarak bu şekilde bir sofra sunum ve dekorasyon ürünü olarak kullanılsa da kokteyl peçetelerinin asıl amacı servis edilen içeceklerin ısısının ele geçmemesidir. Yani sıcak ya da soğuk içecekleri, kadehleri ve bardakları tutarken kokteyl peçetesi kullanılabilir. Kokteyl peçeteler sofralara uyumlu ve şık tasarımlara sahiptirler. Genellikle keten ya da farklı kumaşlardan yapılırlar. Kokteyl peçetelerin üstünde birbirinden farklı işlemeler, nakışlar olabilir. Farklı tarzlara hitap eden keten peçete ve diğer keten sunum ürünlerinden tarzınızı yansıtanı seçebilirsiniz. Kokteyl peçetelerinde yaratıcı farklı tasarımlar da uygulanmaktadır. Örneğin yazı işlemesi veya farklı figürler kullanılmaktadır.

Keten Runnerlar

Runnerlar sofra düzeninde şık bir sunum için mutlaka kullanılan ürünlerin en başında gelir. Farklı kumaşlardan üretilen modelleri mevcuttur. Keten runnerlar da bu modellerden biridir. Keten runner ürünleri sofrada şık, doğal ve modern bir görünüm elde etmek isteyenlerin en başta tercih ettiği sofra dekorasyon ürünlerindendir. Runnerlar uyumlu masa örtüleriyle ya da tek olarak kullanılmaya uygundurlar. Takım olarak ya da tekli olarak satılabilirler. Runnerları diğer sofra dekorasyon ürünleri ile çok kolay bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Runner masa örtüleri genellikle dikdörtgen uzun biçimdedirler. Masanın tam ortasına konumlandırılarak kullanılır. Farklı kumaş yapısı, renkleri ve modelleri ile masanızda çok şık bir dekoratif ürün olarak yer alacaktır. Keten runner modelleri sofra düzeninde en öne çıkan ürünlerden biridir. En şık ve modern runner modelleri Siréne Maison’da.

Amerikan Servisler

Amerikan servisler sofrada kullanılan hem işlevsel hem de dekoratif ürünlerden biridir. Amerikan servisler, servis tabaklarının altında konumlandırılır. Bir çok çeşidi bulunmaktadır. Hasır Amerikan servisler, kumaş Amerikan servisler, jüt örme Amerikan servisler gibi seçenekler bulunur. Kumaş modellerden biri de keten Amerikan servislerdir. Keten Amerikan servisler sofraya doğal ve soft bir görünüm katar. Amerikan servislerin şekilleri yuvarlak, dikdörtgen ya da kare olabilir. Diğer özel tasarım ve keten sofra ürünleri ile uyumlu modern sunumlar oraya çıkarabilirsiniz. Düz modeller, desenliler ya da yazılı modeller tercih ederek kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Amerikan servisler ve diğer keten sofra ürünleri ile tarzınızı yansıtan en şık sofralara ev sahipliği yapabilirsiniz.
Yükleniyor...